KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9223453
nr 922 3453
Skulpturer
2 st, David Chimuka, sten, 7-13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:41:26
Stengods
Carl Malmsten (1888-1972)
Svensk inredningsarkitekt, möbelarkitekt och professor